VÝBĚR ČESKO-SLOVENSKÉ FOTOGRAFIE

12. 9. 2023 - 19. 11. 2023

Výstava spojuje naše národy, vášeň k fotografii a její řemeslnou stránku. Prolíná krásy přírody a ženské křivky. Přijďte zhlédnout fotografie ambasadorů české firmy VFFOTO, jež vyrábí kvalitní filtry pro profesionály i vášnivé fotografy. Snímky jsou zarámované v galerijních rámech Nielsen. Galerie nabízí výběr 9 fotografů z České a Slovenské republiky.

KURÁTOR VÝSTAVY – Mario Sikora, EFIAP, c**MoL, EHPS, ER-ISF
Mezinárodně oceňovaný, český, profesionální fotograf, zaměřující se na fotografii Fine Art a Conceptual, kde ženy hrají hlavní roli. Mario říká: “Ve fotografii kladu důraz na hru se světlem, stínem, perspektivou a emocí”. Autor je členem Asociace profesionálních fotografů ČR, pořádá výstavy, kurátorskou a edukační činnost, jejíž součástí jsou Limitované výtisky jeho fotografických děl. Tvoří pro mezinárodní časopisy a klientelu.
Web: www.mariosikora.cz

Daniel Řeřicha, Marián Kuric, EP, Jozef Sádecký, Tomáš Holub, Jiří Benda, David Špingl, Martin Gallie, Erika Valkovičová, QEP více o těchto fotografech se dozvíte v muzeu.